Making farming knowledge profitable
nl en

Medewerkers Roodbont Publishers B.V.

We zijn er trots op om aan u ons team van professionals voor te stellen.

Ton van Schie
Managing Director
tvanschie@roodbont.nl

Jelle C. Willemsen
Managing Director
jwillemsen@roodbont.nl

Harm Holleman    
Global Project Manager
(E-)Training programs and Education
hholleman@roodbont.nl

Christel Lubbers
Project Coordinator
clubbers@roodbont.nl

Janet Vrielink
Administration
jvrielink@roodbont.nl

Annemarie Weijland-ter Woorst
Manager Marketing, Sales & New Business
aweijland@roodbont.nl  

Ankie Barendrecht
Human Performance Manager
Consultancy | Training | Motivation
abarendrecht@roodbont.nl

Hans Kampf    
Management Advisor
hkampf@roodbont.nl